Każda przyszła panna młoda marzy o księciu na białym koniu i weselu jak z bajki. Mniej lub bardziej dosłownie. Aby wesele mogło nosić znamiona bajkowego, niezbędna jest niezwykła sala weselna, która będzie połączeniem luksusu, elegancji, komfortu, a do tego będzie lokalem w rozsądnej cenie. Taka właśnie jest sala weselna restauracji Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar. Oddana do użytku w 2017 roku nowoczesna sala balowa to idealne miejsce na realizację w niej wesela.

Sala weselna którą oferujemy może komfortowo ugościć około 100 osób. Została urządzona w nowoczesnym stylu, który jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o dodatkowe dekoracje – możemy zaaranżować salę weselną do Twoich potrzeb!

Sala weselna w Darłowie Baltic Korona to:

DUŻA PRZESTRZEŃ – sala dopasowana do komfortowego ugoszczenia około 100 osób. W zależności od tego jak duże wesele planujesz, jesteśmy w stanie w idealny sposób dostosować rozmiar sali tak, by nadać jej doskonałego charakteru – jeśli wesele ma być kameralne, tak też zostanie dopasowana sala.

DOSKONAŁE JEDZENIE – Restauracja Baltic Korona posiada jednego z najlepszych szefów kuchni na pomorzu. Dla Ciebie, Twojej drugiej połówki i Twoich gości weselnych przygotujemy menu weselne Waszych marzeń.

NOWOCZESNY DESIGN – nasza sala bankietowa została zaprojektowana w taki sposób, by w szybki i łatwy sposób można było dowolnie ją zaaranżować tak, by była spójna z wizją Waszego wesela. Sala jest nowoczesna, schludna, klimatyzowana, posiada zestaw prostokątnych i kwadratowych stołów, które można dowolnie konfigurować. Zadbaliśmy o eleganckie oświetlenie, którego kolorystykę również dopasujemy wedle waszego życzenia.

 

Współpracujemy:
Sala Weselna - Baltic Korona