u. Jagiellońska 3, Darłowo, Polska
recepcja@balticresort.eu

Sala weselna – bankietowa Darłowo

Każda przyszła panna młoda marzy o księciu na białym koniu i weselu jak z bajki. Mniej lub bardziej dosłownie. Aby wesele mogło nosić znamiona bajkowego, niezbędna jest niezwykła sala weselna, która będzie połączeniem, elegancji, komfortu, a do tego będzie lokalem w rozsądnej cenie. Taka właśnie jest sala okolicznościowa w Baltic Resort Bistro

Sala weselna którą oferujemy może komfortowo ugościć około 100 osób. Została urządzona w tradycyjnym stylu, który jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o dodatkowe dekoracje – możemy zaaranżować salę weselną do Twoich potrzeb!

Sala weselna w Darłowie Baltic Resort Bistro to:

DUŻA PRZESTRZEŃ – sala dopasowana do komfortowego ugoszczenia około 100 osób. W zależności od tego jak duże wesele planujesz, jesteśmy w stanie w idealny sposób dostosować rozmiar sali tak, by nadać jej doskonałego charakteru – jeśli wesele ma być kameralne, tak też zostanie dopasowana sala.

DOSKONAŁE JEDZENIE – BISTRO posiada doskonałych kucharzy, którzy przygotują Dla Ciebie, Twojej drugiej połówki i Twoich gości weselnych menu weselne Waszych marzeń.