Zapraszamy do najmodniejszej restauracji w Darłowie! Położona w bliskiej odległości od portu i szerokiej piaszczystej plaży Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar to nowoczesne klimatyczne miejsce, które przyciąga smakiem i aromatem pysznych potraw. Nasz szef kuchni specjalnie dla gości restauracji skomponował lekkie menu, gdzie klasyka łączy się z nowoczesnością. Potrawy nabierają nowego wymiaru – czarujemy smakiem, kolorem, zapachem, teksturą….

Stawiamy na najwyższą jakość posiłków, które przygotowywane są z doskonałej jakości oryginalnych produktów. W naszej restauracji spróbujesz wspaniałego tatara ze śledzia lub łososia, a popołudnie umilisz sobie znakomitą zupą rybną. Fani wytrawnie podanej wieprzowiny mogą skosztować wybitnej wieprzowiny flambirowanej w brandy. Dla fanów lekkich obiadów klasyczne sałatki w nowych odsłonach: Grecka, Cesar oraz Nicejska.

Staraliśmy się połączyć kuchnie świata – tak aby każdy gość mógł znaleźć coś dla siebie. W menu znalazło się także kilka propozycji kuchni włoskiej – zupa krem z pomidorów, wspaniałe makarony oraz pizze! Dla fanów nowoczesnej formy – burgery! Jedyne takie w Darłowie – ręcznie wykonane od A do Z – ciekawe dodatki, aromatyczne sosy, pyszna soczysta wołowina!

rzygotowaliśmy również menu dla najmłodszych gości – rosół z makaronem, zupa pomidorowa czy ulubione nuggetsy, to propozycje, w których z pewnością zasmakują nasi najmłodsi goście!

Po obiedzie pora na deser i …. coś mocniejszego! W menu Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar swoje miejsce znalazły również pyszne ciasta i desery lodowe. Z kolei nasi barmani wyczarują dla gości kolorowe drinki z całego świata!  W naszym dobrze wyposażonym barze każdy gość znajdzie coś idealnego dla siebie i swojego podniebienia.

Zapraszamy na ucztę zmysłów do Restauracji Baltic Korona!